Nebankovní hypotéky

Spolupracuji s těmi nejlepšími na trhu, společnosti jsou prověřené nekolika lety spolupráce a tak nemám obavy, nabídnout jejich služby klientům. Pokud se chcete zařadit mezi ty spokojené, pak není nic lehčího, než se ozvat. Ráda pomohu i vám. Bez poplatků!

Nebankovní hypotéky : 

bez poplatků předem

žádná platba za zprostředkování ( pouze v ojedinělých případech)

úroková sazba už od 6,95%

rychlé vyřízení , peníze do 3. dnů po podpisu smlouvy

odhad nemovitosti zdarma

další výhody, které příjemně překvapí 

záznam v registru nevadí . Zástava - nemovitost= byt, dům, chata , družstevní byt ( může být i někoho z rodiny , který je pak zástavcem ).

řešíme : sjednocení půjček, vyplacení podílů při rozvodu, vyplacení při dědictví, rekonstrukce, modernizace, přístavby, vyplacení exekucí, zesplatněné úvěry , záchrana před dražbou ....... nebo peníze na cokoliv 

Nebankovní společnosti jsou dle nového zákona pod dohledem ČNB a proto vyžadují dokonalé prověření klienta. Doby, kdy se půjčovalo bez příjmu již dávno minuly . Společnost nechce vaši nemovitost , ale pravidelné splátky a na ty je třeba mít. 

 

Jsme na facebooku :-)

 

Kontaktujte nás
Certifikát
PAPOUŠKOVÁ ZDENA - KONSOLIDACE, ODDLUŽENÍ, HYPOTÉKY - netfirmy.czHypotéky a hypoteční úvěry - netfirmy.cz
Může se hodit!!!

A NĚCO NAVÍC - odkaz zde

Poptejte co potřebujete.

Pomáháme po celé ČR

  • Ráj finanční pomoci
  • Hypotéka-oddlužení
  • Hypopůjčka-oddlužení
  • Finanční pohotovost
  • Pomoc v pravou chvíli
  • Úvěry-půjčky-oddlužení

Řešíme především předluženost, a to jak na nemovitosti již zmíněnou nebankovní hypotékou, tak předluženost klientů bez nemovitého majetku tzv. oddlužením. Neslibujeme nemožné, neumíme zázraky, ale přesto jsme již mnoha lidem, kteří k nám měli důvěru, pomohli v nelehké životní situaci. A pomůžeme i Vám.