Důležité informace .

Nebankovní půjčky zde nabízené neslouží k dalšímu zadlužování ! Žádné úvěry jen na OP . Společnost, která úvěr poskytne ať už klasický úvěr, nebo sjednocení jiných úvěrů požaduje - dva doklady totožnosti, tři výpisy z účtu , výplatní pásku a při sjednocení úvěrů také potvrzený příjem.

Tyto společnosti vm mohou pomoc dostat se z vysokých splátek - ale pravidla jsou daná .

 

U nebankovní hypotéky je vždy nutná zástava . Položte sami sobě otázku, zda byste půjčili ze svého milion , na dobré slovo .

Myslím, že ani 100 000,- Kč by nikdo z vás nepůjčil na nějaký doklad o půjčce . Zástava je záruka - nechcete se úmyslně připravit o bydlení , ale papír -  je jen papír . krom toho nový zákon nařizuj nová pravidla . Doby, kdy se půjčovalo je na prohlášení jsou už pryč .

Vše je složitější a je třeba to respektovat , na " průseráře " nikdo nečeká. Klient musí vždy zaručit, že úvěr bude splácet a že má zjitění, kterého nemusí být přímým majitelem, ale je nutné.

Spousta klientů naletí na sliby , ale pak užjim není pomoci, proto dobře rozmýšlejte , kdo vám půjčí .  

 

 

Jsme na facebooku :-)

 

Kontaktujte nás
Certifikát
PAPOUŠKOVÁ ZDENA - KONSOLIDACE, ODDLUŽENÍ, HYPOTÉKY - netfirmy.czHypotéky a hypoteční úvěry - netfirmy.cz
Může se hodit!!!

A NĚCO NAVÍC - odkaz zde

Poptejte co potřebujete.

Pomáháme po celé ČR

  • Ráj finanční pomoci
  • Hypotéka-oddlužení
  • Hypopůjčka-oddlužení
  • Finanční pohotovost
  • Pomoc v pravou chvíli
  • Úvěry-půjčky-oddlužení

Řešíme především předluženost, a to jak na nemovitosti již zmíněnou nebankovní hypotékou, tak předluženost klientů bez nemovitého majetku tzv. oddlužením. Neslibujeme nemožné, neumíme zázraky, ale přesto jsme již mnoha lidem, kteří k nám měli důvěru, pomohli v nelehké životní situaci. A pomůžeme i Vám.